گرافیک

گرافیک

شما ایده‌های خوبی دارید امّا دوست دارید به «بهترین» ایده‌ها فکر کنید. در هر مجموعه‌ای که فعال هستید ممکن است ایده‌های خوبی برای تولید محتوا در زمینه‌های مختلف داشته باشید. ما به شما کمک می‌کنیم تا در مرحله ایده‌پردازی تا اجرا به بهترین کیفیت دست یابید.

ksdfljdsfldsjfpdsjpfdspfdspf

fjdspfjpdosfodsfiodpsifo[dsf

dsfdsfdsfdsfdsfdsfdsf

طراحی هویت بصری

طراحی هویت بصری، لوگو و المان‌های شخصی و سازمانی

از جمله فعالیت‌های تعریف‌شده برای تیم گرافیکی «رسامد»، طراحی هویت بصری شخصی و سازمانی است. خلاء موجود در این زمینه گاهی به شکل فزاینده‌ای آسیب‌زا شده و سلیقه و علم گرافیک جای خود را به ناپختگی‌های مرسوم داده که معمولاً به تشکل‌های مختلف ضربه زده است. ما در زمینه طراحی لوگو و المان‌های شخصی و سازمانی شما را با بهترین کیفیت یاری می‌کنیم.

طراحی و تولید اینفوگرافی

اینفوگرافی

اینفوگرافی(Infographic) یکی از سریع‌ترین ابزارهای انتقال داده به صورت دیداری به کاربران است و امروز آنقدر فراگیر شده که حتی در رسمی‌ترین صفحات نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما در مواجهه با یک تصویر اینفوگرافیک در کم‌ترین زمان می‌توانید بیشترین حجم اطلاعات را در ذهن خود ذخیره کنید، چرا که ذهن، داده‌های تصویری را بهتر و سریع‌تر از داده‌های متنی در خود ذخیره می‌کند. کاربردهای این شیوه اطلاع‌رسانی در آموزش، فرهنگ‌سازی، تبلیغات سیاسی، اطلاع‌رسانی شهری، بازاریابی اقتصادی و … مثال‌زدنی است. قابلیت ارتباط با مخاطب در این شیوه زبانزد است و آمار جهانی نشان می‌دهد که درصد اقبال کاربران به این شیوه بسیار فراتر از شیوه‌های مرسوم متنی و سنتی است.
تیم «رسامد» در این زمینه بهترین و کیفی‌ترین خدمات را ارائه می‌دهد چرا که معتقد است طراحی و کیفیت اثرگذار نیمی‌ از راه موفقیت در این حیطه گرافیکی است.

تولید عکس‌خبر و عکس‌نوشت

عکس‌خبر و عکس‌نوشت

یکی از پرکاربردترین شیوه‌های امروزین تولید خبر که در بنگاه‌های خبری اینترنتی و حتی رسانه‌های دیداری رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد، عکس‌خبر و عکس‌نوشت است. در این شیوه، عکس‌ها خود منبع خبر هستند و متن‌های کوتاه و اثرگذار عمدتاً خبری، یا بهره‌گیری از نقل‌قول‌ها در یک مجموعه عکس برای رسیدن به مفهوم یا هدفی خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند. در عکس‌خبر و عکس‌نوشت، تخصص در گرافیک، کوتاه‌نویسی و انتخاب درست متریال بصری توسط تیم «رسامد» انجام می‌شود.
«رسامد» آماده خدمت‌رسانی به همکاران رسانه‌ای در تولید سریع و جذاب عکس‌خبر و عکس‌نوشت است.

تولید کمیک‌موشن و موشن‌گرافی

کمیک‌موشن و موشن‌گرافی

عنصر حرکت، می‌تواند سبب شود تا یک طراحی گرافیکی را در ذهن مخاطب جلوه اثرگذارتری داشته باشد. در طراحی کمیک‌موشن‌ها و موشن‌گرافی‌ها، استفاده از نمادهای آشنای بصری در کنار قالبی که به انیمیشن نزدیک است، این امکان را به ایده‌های مختلف آموزشی، اطلاع‌رسانی، خبری و … می‌دهد. در موشن‌گرافی (Motion Graphic) ارائه کدوار اطلاعات در محیطی گرافیکی اصل قرار می‌گیرد و در کمیک‌موشن (Motion Comic) بهره‌گیری از فضای کمیک‌بوک و تبدیل به فضای متحرک دو بعدی، بیننده را با یک عنصر روزآمد در اطلاع‌رسانی همراه می‌کند.

طراحی و تولید ویدئوکامنت

ویدئوکامنت

ویدئوکامنت‌ها، شکل متفاوتی از فوتوکامنت‌ها هستند که متریال اصلی آنها، تصویر است، اما کامنت‌ها نقش محوری را در ایجاد یک روایت ایفا می‌کنند. برای تولید یک ویدئوکامنت، علاوه بر متریال گرافیکی و ایجاد قالب جذاب از نظر رنگ و فونت و متن، باید تصاویر مرتبط نیز یا با استفاده از تصاویر آرشیوی و یا با تولید تصویر فراهم باشد. نقش تدوین‌گر در ایجاد بهتری ریتم تصویر، صدا و موسیقی، در تولید ویدئوکامنت‌ها مهم خواهد بود.

طراحی و تولید فوتوکامنت‌

******************

تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست