روابط عمومی

روابط عمومی

شما ایده‌های خوبی دارید امّا دوست دارید به «بهترین» ایده‌ها فکر کنید. در هر مجموعه‌ای که فعال هستید ممکن است ایده‌های خوبی برای تولید محتوا در زمینه‌های مختلف داشته باشید. ما به شما کمک می‌کنیم تا در مرحله ایده‌پردازی تا اجرا به بهترین کیفیت دست یابید.

flsjflsdj;fjd;sf

lsdfjldjsfkljds;fjd;ksf

d;sf;dksfj;ds

طراحی و مدیریت وب‌سایت‌

طراحی و مدیریت وب‌سایت‌های شخصی و سازمانی

طراحی و اجرای وب‌سایت‌های شخصی و سازمانی یکی از پرکاربردترین اقدامات در فضای مجازی است که معمولاً در بازار عرضه و تقاضا، پیچیدگی‌های خاص خود را دارد. «رسامد» این امکان را به شما می‌دهد که در زمینه طراحی و اجرای وب‌سایت شخصی و یا سازمانی خود با بهترین کیفیت، و در مناسب‌ترین زمان به آنچه مدنظر دارید، دست یابید.

اخذ مجوز انتشار کتاب

اخذ مجوز چاپ و انتشار کتاب

بسیاری از نویسندگان متون ادبی و علمی شاید به راهکارهای اخذ مجوز آثارشان از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و انتشار اثر در بازار کتاب آشنا و یا مسلط نباشند. تیم متبحر «رسامد» این امکان را به این دسته از عزیزان می‌دهد که با مشاوره لازم از مرحله نگارش تا توزیع آنها را همراهی کند و در اخذ مجوزهای لازم، نهایت همکاری را ارائه دهد.

تولید و توزیع محتوا

تولید و توزیع محتوا در رسانه‌های دیداری، شنیداری، مکتوب (کاغذی و آنلاین) و فضای مجازی (شبکه‌های پیام‌رسان و شبکه‌های اجتماعی)

ما می‌توانیم در زمینه تولید و توزیع محتوا که دو زمینه تخصصی در اطلاع‌رسانی به شمار می‌آید، با بهره‌گیری از متخصصان عرصه ارتباطات به یاری شما بیاییم. تولید محتوای اثرگذار و کیفی، در بسیاری از درگاه‌های خبری، یک خلأ است و توزیع محتوا و جذب مخاطب واقعی، یک تخصص ویژه به شمار می‌آید. شما می‌توانید با اعتماد کامل نسبت به تولید و توزیع محتوا در رسانه‌های دیداری، شنیداری، مکتوب (کاغذی، آنلاین) و فضای مجازی (شبکه‌های پیام‌رسان و شبکه‌های اجتماعی)، این کار با اطمینان را به کاردان بسپارید.

برگزاری نشست خبری و رویداد

برگزاری نشست، میزگرد و کلیه رویدادهای رسانه‌ای به همراه پوشش گسترده از رویدادها در قالب خبر، گزارش خبری و تصویری، یادداشت و … و توزیع و انتشار آنها در سطح رسانه‌های مرجع

امروزه ایجاد کانال‌های ارتباطی در فضای تلگرام و سایت‌های خبری، نیازمند نیروی متخصص است و «رسامد» با بهره‌گیری از یک تیم مجرب، متعهد و متخصص در انجام کلیه امور خبری از تولید تا توزیع شما را یاری می‌کند. همچنین در زمینه برگزاری نشست‌ها، میزگردها و مراسم مختلف از طراحی تا کارگردانی و اجرا امکان خدمات‌رسانی توسط «رسامد» وجود دارد.

ایجاد کانون‌های هواداری

ایجاد، مدیریت و هدایت کانون‌های هواداران (طرفداران) افراد و باشگاه مشتریان سازمان‌ها

حلقه اتصال بین بسیاری از تشکل‌ها و سازمان‌ها، کانون‌های طرفداری و باشگاه مشتریان است و این زمینه در بسیاری دیگر از تشکل‌ها به یک حلقه مفقوده بدل شده است. «رسامد» این امکان را به شما می‌دهد که امور مختلف مربوط به ایجاد و مدیریت این حلقه‌های ارتباطی را به ما بسپارید. تجربه، کیفی‌گرایی و تخصص ما، ضامن این اعتماد است.