تولید محتوا

تولید محتوا

شما ایده‌های خوبی دارید امّا دوست دارید به «بهترین» ایده‌ها فکر کنید. در هر مجموعه‌ای که فعال هستید ممکن است ایده‌های خوبی برای تولید محتوا در زمینه‌های مختلف داشته باشید. ما به شما کمک می‌کنیم تا در مرحله ایده‌پردازی تا اجرا به بهترین کیفیت دست یابید.

یکی از مشکلات کاربران برای تولید محتوا، به ویژه اگر قرار باشد یک ایده در محتوانویسی را به چند فرم مختلف ارائه دهند، زمانی است که برای یافتن متخصّصان تولید محتوای متنی و چندرسانه‌ای باید اختصاص دهند. ما این مشکل را برای شما حل می‌کنیم تا در کم‌ترین زمان به آنچه می‌خواهید برسید.

تألیف کتاب زندگی‌نامه

نگارش، تدوین و انتشار کتاب زندگی‌نامه، خاطرات و …

سرگذشت‌نویسی برای هر فردی، زمینه‌ای برای انتقال تجربه به دیگران است و ضمن آن که می‌تواند نمایشگر میزان تلاش هر فرد در اجتماع باشد، دریچه‌ای پیش روی خواننده قرار می‌دهد تا بتواند در مسیر آینده خود، از تجارب مفید بهره ببرد و حتی از شکست‌ها، پلی برای پیروزی بسازد.
«رسامد»، با استفاده از گروهی از مجرب‌ترین نویسندگان در زمینه نگارش، تدوین و انتشار کتاب زندگی‌نامه، خاطرات و … بهترین خدمات را ارائه می‌دهد.

تألیف کتاب تاریخ شفاهی

نگارش، تدوین و انتشار کتاب تاریخ شفاهی

در رقم خوردن تاریخ و ثبت و انتقال واقعیت‌های تاریخی بین نسل‌ها، کتب تاریخی حرف اول را می‌زنند. اگر روزنامه‌ها و درگاه‌های خبری صرفاً منعکس‌کننده خبر از دیدگاه خود هستند، این مستندات به خودی خود برای روایت تاریخ کافی نیست بلکه بخشی از سند، توسط افراد ثبت می‌شود.
کتب تاریخ شفاهی از این ویژگی‌ برخوردار هستند که واقعیت‌های تاریخی در زمینه‌های مختلف را از منظر راویان مختلف به ثبت می‌رسانند و به همین دلیل از سندیت بیشتری برخوردارند و به عنوان یک اثر ماندگار، واجد جایگاه هستند.

مشاوره و تألیف و ترجمه کتاب

مشاوره و تألیف و ترجمه کتاب

اگر دستی در قصه‌نویسی دارید، اگر دوره‌های قصه‌نویسی را گذرانده‌اید و قصد حضور جدی در این عرصه دارید، روی مشاوره کارشناسان ما حساب کنید. دنیای نویسندگی، بی‌کران است، امّا خلق یک محصول ماندگار تخصص و دشواری‌های خود را دارد و ما این مسیر را برای شما هموار خواهیم کرد. علاوه بر این، در ترجمه و تالیف کتب تخصصی و عمومی با رسامد یاری‌گر شما خواهیم بود.

مشاوره و تألیف و ترجمه مقاله

مشاوره و تألیف و ترجمه مقاله

مقاله‌نویسی به‌ویژه برای متخصّصان و دانشجویان، یک دغدغه است. تبدیل آنچه به عنوان تئوری و دانش‌آموخته شده به یک خروجی مستقل مکتوب، دارای چارچوب و مختصاتی است که نیاز به تخصص دارد. ما شما را در این راه همراهی می‌کنیم، ضمن آن که روی ترجمه و تألیف انواع مقالات، می‌توانید با رسامد در ارتباط باشید.

نگارش یادداشت و متن سخنرانی

نگارش و تدوین مقاله، سرمقاله، متن سخنرانی و … و انتشار آن‌ها

نگارش متون تخصصی در زمینه‌های مختلف یک کار تخصصی است. قرار نیست هر متخصصی یک نویسنده متبحر باشد و از سوی دیگر، بسیاری از افراد متخصص و دست‌به‌قلم آماده خدمت‌رسانی به افرادی هستند که نیازمند ارائه دیدگاه‌های خود در قالب مقاله، سرمقاله، متن سخنرانی و … هستند.
«رسامد» در زمینه نگارش، تدوین و انتشار این نوشتار بهترین پیشنهادها را به شما ارائه می‌دهد.

تدوین کارنامه عملکرد و گزارش کار

طراحی و تدوین نشریات کارنامه عملکرد و گزارش کار سازمان‌ها

یکی از پردرخواست‌ترین موارد در سازمان‌ها و تشکل‌ها، گردآوری کارنامه عملکرد و گزارش کار به شکل مکتوب است و تیم «رسامد» این امکان را دارد که با استفاده از محتویات ارائه شده، نشریات مورد نظر سازمان‌ها را با بهترین کیفیت به اجرا برساند و به سفارش‌دهنده ارائه دهد.

طراحی و چاپ انواع نشریه

طراحی و آماده‌سازی چاپ ‌نشریات و ویژه‌نامه‌های داخلی (هفته‌نامه، ماهنامه، فصلنامه و سالنامه)

ارائه کار کیفی بر اساس مشی و دیدگاه‌های سفارش‌دهنده در زمینه تولید نشریات مکتوب، هدف و رویکرد مهم «رسامد» به شمار می‌رود.
بها دادن به تخصص‌های مختلف در طراحی و آماده‌سازی چاپ ‌نشریات و ویژه‌نامه‌های داخلی می‌تواند ضامن موفقیت یک اثر رسانه‌ای مکتوب باشد. برای طراحی، انتشار و توزیع یک هفته‌نامه یا ماهنامه یا فصلنامه و سالنامه، در دنیای فعلی که همه چیز تحت تسلط رسانه‌های مجازی است، باید با استفاده از دانش و سلیقه، حرفی برای گفتن داشت و ما این حرف را در شکل و محتوا خواهیم داشت.

ویراستاری و صفحه‌آرایی

انجام کلیه امور مربوط به ویراستاری، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک آثار مکتوب

اجرای محتوای مکتوب در قالب مجلات کاغذی، بروشورها، هفته‌نامه‌ها و فصلنامه‌های دارای مجوز و نیز مجلات تبلیغاتی و داخلی توسط تیم متخصص «رسامد» در زمینه ویراستاری، صفحه‌آرایی و گرافیک، از ابتدا تا خروجی نهایی با نظارت سفارش‌دهنده صورت می‌گیرد.

تولید رپورتاژ آگهی

تولید رپورتاژ آگهی

رپرتاژآگهی یک متن کاملاً تبلیغاتی است که بر اساس یک قالب سازمان‌یافته و با اهداف تبلیغ یک محصول ارائه می‌شود. تهیه انواع گزارش تبلیغاتی و در یک کلام انواع گزارش‌های ویژه‌ای که در علم رسانه با عنوان رپرتاژ آگهی شناخته می‌شود، رسامد خدمات ویژه‌ای را پیش‌بینی کرده است.

تولید مستند پرتره و بیوگرافی

تولید مستند پرتره و مستند بیوگرافی

معرفی شما به عنوان عضو اثرگذار جامعه با تأکید بر توانایی، ابتکار و خلاقیت در فضای کسب و کار، تخصص و دانش علمی، عملی در حوزه‌های مختلف؛ شما چه مدرس و معلم باشید و چه ورزشکار، چه هنرمند باشید و چه یک کاسب موفق، چه کارآفرین باشید و چه یک مدیر، می‌توانید در قالب یک مستند پرتره جذاب به مخاطب خود معرفی شوید و او از سرگذشت، مرارت‌ها، پیمودن پله‌پله راه و تلاش‌های شما برای رسیدن به موقعیت فعلی باخبر شود.
مستند، روایت و بازنمایی واقعیت به زبان رسانه / هنر است. Documentary (مستندسازی) در تاریخ سینما و رسانه دارای جایگاهی ویژه است و مستند پرتره به عنوان یکی از گونه‌های مستند، همواره مورد توجه جوامع هنری و رسانه‌ای و کاربران بوده است. مستند پرتره در تعریف خود ساخت فیلم درباره چهره‌ای مشهور است و در عصری که مرور بصری جای مطالعه عمیق را گرفته، دارای جایگاهی خاص‌تر شده است. به عبارتی دیگر، مخاطب می‌تواند با یک کلیک، به دنیای فردی پا بگذارد که نیازمند دستیابی به شناختی عمیق‌تر از اوست.
در مستند بیوگرافی [زندگینامه‌ای]، دوربین بیشتر از یک مستند پرتره که قاعدتاً به فضای موضوعی پیرامون سوژه اصلی می‌پردازد، روی یک فرد و سرگذشت او تمرکز می‌کند و داده‌های مورد نیاز مخاطب را منتقل می‌کند.
«رسامد» با برخورداری از تیم متبحر و مبتکر در کارگردانی، تصویربرداری و نورپردازی، صدابرداری و فضاسازی با صداوتصویر و جلوه‌های ویژه بصری و گرافیکی، گفتارنویسی و تدوین، نسبت به تولید مستندهای پرتره و بیوگرافی از شما اقدام خواهد کرد و با بهترین کیفیت، خود را آماده خدمت‌گزاری به شما کرده است. بخشی از پیش‌تولید این پروژه‌ها به گفتگو و کنکاش پیرامون شخص شما‌ توسط تیم پژوهش اختصاص می‌یابد و در ادامه استراتژی تولید با هماهنگی و جلب اعتماد شما مشخص خواهد شد. نسخه نهایی اثر با تایید شما در خروجی‌های متنوع فضای مجازی قرار خواهد گرفت.

طراحی پست و استوری

طراحی و تولید پست و استوری

استفاده کاربران از اپلیکیشن اینستاگرام و مرور ثانیه‌ای استوری‌های این نرم‌افزار، این امکان را به شما می‌دهد که داده‌های خود را در قالب طرح‌های گرافیکی استوری به مخاطب ارائه دهید. انتخاب هوشمندانه عکس، طرح، قلم، رنگ و هر آنچه به گرافیک مرتبط است، می‌تواند در اثرگذاری و جذابیت نقش تعیین‌کننده داشته باشد که این کار به سفارش شما و توسط کارشناسان متبحر ما انجام می‌شود.

طراحی و تولید پادکست

طراحی و تولید پادکست (Podcast) یا وب‌آوا

پادکست (Podcast) یا وب‌آوا، استفاده از تمایل دیرین مخاطب به شنیدن است. قطعاً همراهی با پادکست‌ها، برای آن دسته از افراد که با شنیدن از طریق رادیو بیشتری دارند، یک ابزار ارتباطی قوی‌تر است ضمن آن که برای نسل جدید که با شنیدن پادکست از طریق ابزارهای شبکه‌های اجتماعی آشنا شده‌اند یک فرصت ویژه برای یادگیری و اثرپذیری محسوب می‌شود. پادکست که به آن رادیوی اینترنتی هم گفته می‌شود، یک برنامه ترکیبی است که در آن با استفاده از کلام و موسیقی می‌توان داده‌ها را به کاربر ارائه کرد. امروز با فراگیری و تکامل پادکست‌ها، با استفاده از نرم‌افزارهای گرافیکی، پادکست‌ها قالب ارائه جذاب‌تری به خود گرفته‌اند و در شبکه‌های مجازی مانند صفحات تلگرام و اینستاگرام قابلیت دسترسی دارند ضمن آن که به عنوان یکی از پرمخاطب‌ترین ابزارهای ارتباطی به شمار می‌آیند چرا که مخاطبان، می‌توانند صرفاً توسط یک گوشی همراه و هدفون یا هندزفری، در حالی که چشمان خود را بسته‌اند، به صورت شنیداری با دنیای آن همراه شوند.

«رسامد»، این امکان را به شما می‌دهد که توسط تیم‌های کارشناس و متخصص در زمینه صدا و تدوین، ایده‌های شما را در قالب سری‌ پادکست‌ها به اجرا برسانید.

طراحی و تولید رزومه تصویری

رزومه تصویری

شناخت اجتماعی، یکی از نیازهای موجود بسیاری از افراد پرتلاش در جامعه است. امروز شما برای شناساندن سابقه، دانش و حجم فعالیت‌های خود می‌توانید به یک کارت ویزیت ساده بسنده نکنید و رزومه‌ تصویری خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. رزومه تصویری مانند اینفوگرافی بیشترین اطلاعات را در کم‌ترین زمان ارائه می‌دهد ضمن آن که می‌تواند با استفاده از عنصر حرکت و موسیقی، گزینه جذاب‌تری برای معرفی شما باشد.
برای تولید رزومه تصویری، استفاده از داده‌های متنی و صوتی و متریال تصویری موجود در آرشیو شخصی شما (اعم از ویدئو و عکس) با انتخاب یک مشی شخصی برای طراحی گرافیکی توسط تیم «رسامد» انجام می‌شود.

ایجاد صفحه در ویکی‌پدیا

ایجاد و مدیریت صفحات در ویکی‌پدیا

صفحات ویکی‌پدیا به عنوان یک سایت مرجع در جستجوهای اینترنتی، یکی از پرمراجعه‌ترین و پربازدیدترین صفحات اینترنتی به شمار می‌آید. تیم «رسامد» این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که داده‌های خود (اعم از اطلاعات، رزومه، آدرس صفحه اینترنتی، عکس‌ها و …) را در صفحه مرجع خود به دو زبان فارسی و انگلیسی در ویکی‌پدیا بارگذاری کنید، ضمن آن که مدیریت و به‌روزرسانی این صفحات را نیز می‌توانید با اطمینان، به «رسامد» بسپارید.